Contact

Onderstaand vindt u de contactgegevens van de directie van Avance en alle verantwoordelijke managers. Voor kantoorspecifieke zaken verzoeken wij u vriendelijk contact op te nemen met de kantoorverantwoordelijke.

Marc Stijfs

Directeur

043-3256530
06-20408963
marc@avance.jobs
avance.jobs/marcstijfs

Jos Crijns

Directeur

043-3256530
06-51331553
jos@avance.jobs
avance.jobs/joscrijns

Marcel Walda

Directeur

Maurice van Meulenbroek

Kantoormanager Maastricht

Lanny Roest

Kantoormanager Venlo

077-3522222
06-51000420
lanny@avance.jobs
avance.jobs/lannyroest

Birgitt Carlier

Kantoormanager Hasselt (B)

Aad van Endhoven

Managing Partner Breda

076 - 5317933
06-81527450
aad@avance.jobs
avance.jobs/aadvanendhoven

Hassan Saddiki

Managing Partner Veenendaal

031-870 06 60
06-484 848 36
hassan@avance.jobs
avance.jobs/hassansaddiki

Jalled Khaderi

Managing Partner Veenendaal

031-870 06 60
06-517 211 37
jalled@avance.jobs
avance.jobs/jalledkhaderi


Willem de Beer

Managing Partner Tilburg

Wilco Meulendijks

Managing Partner Eindhoven